Jste zde

Pátý ročník Dobrobazaru byl úspěšný

Fotografie z Dobrobazaru

Organizační výbor

Kateřina Pisková - prezidentka

Adriana Káninská - dětský koutek

Dáša Šubrtová - občerstvení, veteš

Helena Heřmanová - vstup

Jana Ernyeiová - vstup, tombola

Jan Kubart - občerstvení

Jarda Provazník - hudba

Jiří Šubrt - ozvučení

Karel Heřman - vstup

Kateřina Pisková - prodej, propagační materiály

Ondřej Ernyei - vstup, tombola

Pavel Pisk - prodej, aukce

Renata Skalošová - média, dotazníky

Veronika Pincová - prodej rostlin

 

Dobrobazar, který se v neděli 20. června konal už popáté na farní zahradě vedle kostela sv. Prokopa, zase příjemně překvapil svým výtěžkem. Díky darům jednotlivců i organizací a ochotě řady dobrovolníků, kteří se podíleli na hladkém průběhu akce, se podařila shromáždit částka 73 789 Kč. Ta je tentokrát určena na provoz Domácího hospice Cesta domů (dosud Dobrobazar podpořil sedm menších domovů pro seniory na různých místech České republiky).

Více než dvě stovky návštěvníků měly možnost projevit svou dobročinnost nákupem kvalitních starších věcí, zakoupením lístků do tomboly či při dražbě. K Dobrobazaru tradičně patří také stánek s občerstvením, dětský koutek se soutěžemi a živá hudba. K setkání se zástupci občanského sdružení Cesta domů s předáním symbolického šeku dojde v Čestlicích v průběhu léta, další ročník dobročinného bazaru plánují organizátoři na 19. června 2011.

 

Děkujeme a těšíme se na Vás příští rok!

Renata Skalošová

 

 

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer