Jste zde

Farní pouť 2010

Ve dnech 21.5. - 23.5. 2010 se uskuteční farní pouť do Staré Boleslavi

Letos jsme zvolili jako cíl Starou Boleslav.

V pátek bude od 13.00 sloužena Mše sv. v Čestlicích a po jejím skončení bychom vycházeli směrem na Benice.

Kromě nás pěších poutníků pojede několik účastníků na kolech, takže vlastně letos máme poprvé doprovodné stroje na vlastní pohon. Je tedy možno zúčastnit se pouti pěšky nebo na kole. Obě skupiny se potkají vždy na určených místech. Během pátečního odpoledne bychom doputovali do Úval, kde na faře je zajištěn první nocleh. Po sobotní ranní Mši v Úvalech vyjdeme /vyjedeme/ směrem na Klánovice, Jirny, Lázně Toušeň,..
V sobotu večer již bychom měli být ve Staré Boleslavi.

Pro ty co se necítí na celou trasu je možné využít MHD a absolvovat jen zvolený úsek.

Všichni jste srdečně zváni.

Dáša &spol.

Trasa:

pátek 21. 5. 2010, 14:00 - Čestlice - Benice - Uhříněves - Královice - Stupice - Šibřina - Úvaly (cca 18 km)sobota 22. 5. 2010 - Úvaly - Klánovice - Jirny - Lázně Toušeň - Brandýs nad Labem - Stará Boleslav (cca 21 km)

Mapa cesty pátek    Mapa cesty sobota

 

Fotky z pouti

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer