Ochutnávka slovenských vín.

Srdečně vás zveme na setkání ve středu 16.1.2019 na čestlickou faru od 18:45, na setkání s možností ochutnat zajímavá slovenská vína jihozápadní slovenské vinařské oblasti, nebo 6-ti putnový "Tokaj". To všechno pod vedením našeho bratra a someliéra Jirky Deváteho a jeho rodiny, s literárními vstupy o tradici pěstování vína v této oblasti. Můžeme se těšit kupříkladu na veselou ódu básníka Jána Smreka, na neutuchající inspiraci dobrým vínem "Psáno na sudu".

Česká mše vánoční v Čestlicích.

V neděli 6. ledna od 18:00 se bude v kostele sv. Prokopa v Čestlicích konat koncertní provedení Rybovy České mše vánoční Hej mistře.

Bohoslužby o Vánocích

Datum Čas Poznámka Kostel
pondělí 24.12. 24:00 půlnoční mše sv. Sv.Prokop v Čestlicích

Vánoční koncert

Adventní koncert

Srdečně vás zveme na adventní koncert v kostele sv. Prokopa 2. prosince od 16:00.

Setkání s Petrem Běhounkem

Milí přátelé,
listopadové setkání farníků s hostem je tentokrát znovu na domácí půdě. Bratr Petr Běhounek si tentokrát pro nás přpravil povídání  o cestě  do Andory ve španělsko - francouzském sousedství. Obrazová dokumentace nám slibuje přiblížit krásy a zajímavosti této historicky a památkově  bohaté země .

    Kdy? Středa 14.11.od 18,45 ve farním sále po mši sv. Těšíme se taky Petrův africký bonus kterým doplní povídání o Andoře -již teď ve středu v 19,45 ve farním sále.

Otevření kostela Narození Panny Marie

Od 18. 11. 2018 bude znovu zaveden pravidelný pořad bohoslužeb v kostele Narození Panny Marie v Průhonicích. Mše svaté budou stejně jako před rekonstrukcí každou neděli od 10:45.

Pozvánka na oslavu 100. výročí vzniku Československa.

Obec Čestlice vás zve na oslavu 100. výročí vzniku samostatného Československa v neděli 28. října od 10 hodin.

Stránky

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer