Jste zde

Nedělní mše sv. nebudou

V souvislosti s nouzovým stavem, vyhlášeným 13. 3. Vládou České republiky, kdy je omezen počet účastníků shromáždění, včetně náboženských na 30 osob, se až do odvolání ruší pravidelné nedělní bohoslužby v Čestlicích i Průhonicích.

Během mší sv. bude vynecháno pozdravení pokoje.

Prosíme ty, kteří se cítí nemocní, aby kostel vynechali a modlili se z domova. Bohoslužby v kostelích z celé republiky je také možné sledovat živě na webu mseonline.cz, televizi Noe, nebo poslouchat na rádiu Proglas a den Páně slavit v rodinném kruhu.

Připojme se k těm, kteří se už začali spojovat každý večer ve 20 hodin v modlitbě za ukončení epidemie, za všechny nemocné a jejich ošetřovatele, za ty, kdo v současné tíživé situaci rozhodují o osudech lidí, za překonání strachu, za pomoc pro všechny zasažené, za odpuštění hříchů i usmíření Boha, za to, abychom byli opravdovými křesťany, kteří nejen věří v život věčný, ale také s ním počítají, abychom byli svědky a prostředníky Boží lásky.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer