Jste zde

Středa s Prof. Ludvíkem Armbusterem

Prázdniny neúprosně skončily, ale my se můžeme sdílet, obohacení novými 
dojmy, poznáním i zkušenostmi, znovu v našich farních setkáních se zajímavými hosty. 

Tentokrát mezi nás zavítá - dne 19.09. ve středu, po mši sv. od 18:45, další vzácný host, člen Řeholního společenství jesuitů, Prof. Ludvík Armbruster, univerzitní pedagog, filosof, teolog a kněz, který půl století svého života prožil v Japonsku.

Jaké zkušenosti získal v této exotické zemi, ke které získal druhý domovský vztah, co všechno formovalo  jeho životní postoje, jak prožíval své univerzitní působení v této zemi, co nejvíc formovalo jeho filosofické a teologické uvažování, nebo jakou inspiraci mu přinášely východní myšlenkové proudy... To všechno a další životní moudra nám nabízí setkání s  Profesorem Ludvíkem Armbrusterem, SJ, který ve svém krásně zralém věku přicházi mezi nás s jemu vlastní životní noblesou, plnou jiskřiček laskavého humoru a přece plný křesťanské pokory, s pochopením pro jinakost druhého.

Těšíme se tedy na středu 19.září od 18:45 ve farním sále v Čestlicích, na setkání s otcem Ludvíkem Armbrusterem, SJ.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer