Jste zde

Setkání s představitelkami Společenství sester Ježíšových

  Představitelky nové  pražské řeholní komunity - Společenství sester Ježíšových, přijaly pozvání naší farnosti k přátelské besedě o jejich řeholním životě v sociálním povolání. Ve středu 23.5.18:45 si můžeme s nimi popovídat ve faním sále  o jejich způsobu evangelizace ve světě kolem nás, jejich službě ve světě a naplňování ignaciáské - tedy jezuitské spirituality, kterou příkladně poznáváme i ve způsobu práce  našho papeže Ftrantiška. 
  Co vedlo sestřičky k jejich akreditaci v Praze, jak se vyvíjel život jejich řeholního společenství, jak se sžívají se svým povoláním v Praze, jaké překážky na  cestách svého povolání překonávají, nebo  jestli lze spolupracovat či podílet se na naplňování jejich evangelizačního úsilí , to všechno i další zajímavosti se můžeme dovědět na setkání se třemi představitalkami SSJ v našem čestlickém farním sále.
 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer