Jste zde

Setkání se sestrou Dominikou 7.3.

Po milém a inspirativním setkání s bratry františkány, se nám otvírá prostor pro setkání s představitelkou dominikánské řehole, sestrou Dominikou, již teď ve středu 7.3., po mši sv. od 18:45, ve farním sále.
Někteří již sestru Dominiku známe z přátelského setkání při jejím průvodcování uměleckými pamětihodnostmi Pražského hradu a arcibiskupství. Tentokrát nám sestra Dominika přiblíží osobnost zakladatele jejich řádu, sv. Dominika, i jeho spolupráci se sv. Františkem z Assisi, která se historicky rozvinula v bratrské přátelství obou řádů až do dnešní doby. Jak se dařiilo v dobových souvislostech překonávat překážky pro naplnění duchovního poslání řádu, čím se vyznačuje jejich spiritualita a kteří významní představitelé přispěli k upevnění a rozvoji dominikánské řeholní pospolitosti, nám může sestra Dominika přiblížit v přátelské besedě tedy již tuto středu, od 18:45 ve farním sále v Čestlicích. Všichni jsme srdečně zvání na toto postní setkání.
 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer