Jste zde

Masopust 2018

Tradiční masopustní úterý na čestlické faře bylo zahájeno v úterý 13.2.2018 po 19.té hodině. Téma večera - návrat do dětství.

Kapela Mysfary byla v plném složení /elektrická kytara, basa, saxofon, zpěv a trubka/ a obohatila večer svou produkcí. Stoly byly plné nejrůznějších dobrot masových i sladkých a k pití se podávala vynikající vína a pro děti nealkoholické nápoje.

Moderátor večera /přerostlé mimino / a jeho pomocník /obří dudlík/ pro nás připravili tentokrát dva soutěžní bloky.

Za skupinu  "Sunaři" soutěžili: otec a matka v pubertálním věku /z období 1.republiky/ s malým Eliasem, mimino s obřím bryndákem, Anežka, Lucka, Jeníček, batole s dudlíkem H.

Za skupinu "Strécové" soutěžili 4 členové kapely, Verunka, Jiřík, Danka

První kolo - vědomostní na možnosti odpovědí A,B,C vyhrála skupina Sunaři, ovšem během večera se Strécové lépe našli v soutěži poznávací u fotek z dětství významných světových a českých osobností a bodové skóre skončilo remízou 11:11. Příjemný večer byl ukončen před půlnocí, kdy jsme zahájili období 40ti denního půstu.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer