Jste zde

Setkání s Libuškou Šulcovou

Jste zváni znovu ve středu 13.12. od 18.45 na faru, k otevřenému zamyšlení naši sestry Libušky Šulcové nad významem přátelství v jejím životě, zejména v oblasti sportovního motorismu. Co všechno ji přineslo , nebo vzalo sportovní nadšení pro speciální odvětví motorismu -  side-cary, nám prozradí a taky nás seznámí - skrze ukázky své knižní prvotiny, s vývojem závodů veteránu v kategorii motocyklů. Máme se na co těšit, možno už na první kousky připravovaného vanočního cukroví, ale hlavně na odkrývání tajů cesty s Kristem Ježíšem v životě jednoho z nás . Tak tedy již tuto středu 13.12. navečer po mši sv. v Čestlicích na faře , se sestrou Libuškou Šulcovou a jejím vyznáním,
"Co jí motorismus dal i vzal".

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer