Jste zde

Setkání s Blankou Lorencovou 4.10.2017 na téma "Zdraví, které baví"

Ve  středu 4.10.2017, od 18:45 ve farním sále , se mǔžeme těšit na další setkání
s osobností, která se dlouhodobě zabývá problematikou posilování zdravého způsobu života. Žije mezi námi, svou radost ze života  potvrzuje  spoluúčastí na mnohých farních aktivitách, hřejivým úsměvem i pomocnou rukou  a radou ,když nás začne někde něco bolet ...nemusíme snad víc přibližovat naši farní sestru,pí Blanku Lorencovou, která je připravena i tentokrát s radou a výkladem problematiky posilování zdraví v našem uspěchaném věku.
"ZDRAVÍ, KTERÉ BAVÍ", není pouhou její reklamní frází,  je to hluboce promyšený a propracovaný přístup teamu odborníků, ke kterému naše sestra Blanka patří. Můžeme se tedy těšit už teď ve středu, 4.10. od 18,45  ve farním sále na milé setkání, jako vždy  s Blankou  i s kapičkami laskavého humoru, navíc s doprovodním slovem Blančiny maminky a taky naši farní sestry Libušky Šulcové.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer