Jste zde

Farní pěší pouť

Průběh poutě: 

Předběžná trasa zde

Pouť můžeme zahájit účastí na středeční mši sv. v Čestlicích 10.5.2017 od 18.00
Sraz účastníků proběhne ve čtvrtek 11.května v 8.00 před kostelem sv.Prokopa v Ćestlicích po společné modlitbě vyrazíme na trasu Benice-Říčany-Mukařov-Vyžlovka  - cíl etapy: Kostelec nad Černými Lesy /trasa cca 25 km/. V Kostelci bychom se chtěli zúčastnit mše sv. v 18.00, jsme očekáváni P.Líznerem, který nám umožní nocleh na faře.
 
V pátek ráno vyjdeme z Kostelce směr Oleška-Hryzely-Vavřinec-Chmeliště- cílem jsou Uhlířské Janovice /trasa cca 28km/. Opět bychom se mohli účastnit mše sv. od 17.30 hod. Jsme očekáváni P.Procházkou k přespání na faře.
 
Sobotní trasa vede z Uhlířských Janovic přes Sudějov-Kamenná Lhota-Zbraslavice- do cíle: Bohdaneč /trasa cca 22km/.Nocleh předjednán ve farnosti.
 
Neděle 14.května brzy ráno vyjdeme do Třebětína a přes Hlohov /cca 11km/ do Číhoště kde mše sv. začíná v 11.00hod.
 
Společný úmysl pouti navrhujeme: za kněze
 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer