Jste zde

Večer v čestlické farnosti 22.3.2017 "O hospicové péči s MuDr Janou Valjentovou"

Milí přátelé, 

postní období nás vybízí k vnitřnímu ztišení, modlitebnímu rozjímání o tajemství spásy. Pro naše středeční setkání jsme proto pozvali mezi nás naši sestru - MuDr Janu Valjentovou, pracovnici hospicové služby. Její svědectví o povolání pro službu potřebným na konci životních sil nám nabízí možnost poodhalit tajemství přechodu člověka do věčnosti. 
   "O co vlastně v závěru života jde? Je možné dobré umírání? Je smrt dobrá?", tyto a další otázky spojené s umíráním, které patří k životu, můžeme na našem setkání s MuDr Janou Valjentovou diskutovat  ve středu 22.3.2017 od 18:45 hod. po mši sv. ve farním sále. Pro posílení duchovního rozměru této složité otázky máme připraveno k promítnutí vystoupení P. Vojtěcha Kodeta z Katolické charismatické konference 2016 na téma : "Před Jeho tváři budeme žít". 

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer