Jste zde

Program Evropského setkání Taizé v naší farnosti

V naší farnosti jsme přijali 21 poutníků v rodinách, 40 v základní škole v Dobřejovicích a 20 v soukromé školce v Průhonicích. Celkem jsme tedy hostili 81 poutníků z mnoha zemí Evropy (Polsko, Ukrajina, Chorvatsko, Německo, Rakousko, Španělsko, Nizozemsko).

Fotogalerie

Program Evropského setkání Taizé v naší farnosti:

pondělí 29. 12. 2014: příjezd poutníků k ubytování (příjem poutníků bude probíhat                                     během celého dne na čestlické faře, postupně budou poutníci                                     rozřazováni do hostitelských rodin)                            

úterý 30. 12. 2014: ranní modlitba v kostele sv. Prokopa v Čestlicích (8:30)

středa 31. 12. 2014: ranní modlitba v kostele sv. Prokopa v Čestlicích (8:30)

                              společná modlitba za mír v kostele sv. Prokopa v Čestlicích                                         (23:00)

                              společná půlnoční oslava v prostorách fary 

čtvrtek 1. 1. 2015: společná mše sv. v kostele sv. Prokopa v Čestlicích (10:00)

                              pokud můžete některé poutníky přijmout na novoroční                                     oběd, prosíme, domluvte se s nimi v kostele (oběd nemají                                 zajištěný zvláště poutníci ubytovaní v dobřejovické                                           škole)

pátek 2. 1. 2015: ranní modlitba v kostele sv. Prokopa v Čestlicích (8:30)

                           rozloučení a odjezd poutníků z farnosti

 

Kontakt na koordinátora Evropského setkání Taizé v naší farnosti:

Ing.Luďek Knorr (tel. 602 760 190)

Další kontakty na přípravný tým Evropského setkání Taizé:

E-mail: info@taizepraha.cz

Tel: +420 226633988

Web: www.taizepraha.cz

Facebook: www.facebook.com/TaizePraha2014

 

 Další informace o setkání Taize v Praze:  http://www.taizepraha.cz/category/aktuality/

 Více informací k ubytování účastníků: http://www.taizepraha.cz/prijmouthosty/

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer