Pozvánka na pouť 2012

Stalo se již tradicí každý rok v květnu společně vyrážet na farní /pěší/ duchovní pouť.
Letos bylo zvoleno poutní místo Klokoty u Tábora a termín připadl na svatodušní svátky.
Slavíme 450 let od znovuobnovení pražské diecéze, proto P. Malý zvolil jako hlavní úmysl na naši pouť modlitby za fungování a jednotu v pražské diecézi, dále budeme nad vybranými texty během společných chvil rozjímat nad svátostí křesťanské dopělosti-biřmováním, každý z nás pak bude mít jistě i svůj osobní úmysl, za který pouť absolvuje.
Úvodní Mše sv. proběhne již ve čtvrtek 24.5.2012 od 19.00hod, bude možnost společně povečeřet a i přespat v půdní farní vestavbě, ráno v pátek bychom přejížděli na vlak do Říčan. Z Říčan pak vlakem do Votic a z Votic již pěšky do Střezimíře, kde je zajištěn první nocleh /spacák i karimatka nutná/. Za sobotu bychom došli již do Klokot.
Nocleh  ze soboty na neděli zajistil P. Malý v poutním domě Emauzy /80,-Kč/.
Nedělní Mše sv. začíná v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Klokotech v 10.00hod.
Podrobný rozpis pouti - viz.příloha.Mapka cesty též v příloze.
Samozřejmě je možné jako každý rok zúčastnit se pouze vybraného úseku cesty /pěšky či na kole/, případně úvodní či závěrečné Mše, nebo připojit se v modlitbě.
Každý účastník je vítán.

Těšíme se na každého zájemce a doufáme, že se pouť vydaří stejně jako minulé roky.

Microsoft Office document icon Pout 2012 Cestlice - Klokoty.doc706.5 KB
Image icon Klokoty.jpg8.12 KB