Jak dopadl Dobrobazar 2011 - 83 838 Kč

Dobrobazar pošesté

Na dvě stovky návštěvníků podpořily v neděli 19. června pravidelný Dobrobazar v Čestlicích. Vedle kostela svatého Prokopa bylo i přes proměnlivé počasí rušno, a tak se díky nákupům, dražbě, tombole i darům jednotlivců a organizací podařilo shromáždit částku 83 838 Kč. Také letos je výtěžek určen na provoz mobilního hospice Cesta domů, který pečuje o umírající a jejich blízké na území hlavního města.
Atmosféru Dobrobazaru dotváří příjemné prostředí farní zahrady, stánek s občerstvením, dětský koutek se soutěžemi a živá hudba (tentokrát Sax & Rhythm, písničkář Caine, duo Pepek a Námořník).
Setkání se zástupci občanského sdružení Cesta domů spojené s předáním symbolického šeku proběhne 17. 7. 2011 po skončení Mše v Čestlicích. Pro další ročník dobročinného bazaru je určeno datum 17. června 2012. Organizátoři ze srdce děkují všem dárcům a příznivcům Dobrobazaru!