Jste zde

Hosté z řad Menších bratrů - františkánů v pondělí 30. 1. 2017

Milí přátelé,

v našich tradičních středečních setkáních s hosty, kteří nám dávají nahlédnout do studnice svého poznání, umění, povolání, aby i nás povzbudili k novým pohledům a možnostem v našem životě,  budeme mít tentokrát výjimku - ohledně tradiční středy. Naši hosté z řad Menšich bratrů - františkánů, přijdou  mezi nás už v PONDĚLÍ 30.1.2017, od 18:30, abychom si s nimi mohli popovídat o životě v řeholi, která patří v naši cirkevní tradicii k nejrozšířenějším. Vedle poodhalení - možná neznáme podoby františkánského života a spirituality, nám bratr Šimon přiblíží taky svou osobní zkušenost s psaním ikon. Tím zároveň i nám, případným zájemcům, otvírá prostor, pokusit se s ním v průběhu března projít psaním ikony, abychom si, podobně jako loni skupina zájemců ze spořilovské farnosti, ještě před Velikonocemi, přinesli  domů vlastní ikonu a nový duchovní prožitek. Všichni jste zvání na toto zajímavé setkání a poodhalení tajemství psaní ikon.

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer